• FRSE

     • Uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na 2 tygodniowe praktyki zawodowe do Grecji. Wyjazd odbędzie się w dniach 15-28.10.2023 i weźmie w nim udział grupa 28 uczniów z kierunków: Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Rolnik. 

       

      Główne cele realizacji projektu to:

      - Wzmocnienie tożsamości europejskiej naszych uczniów,

      - Wymiana doświadczeń zawodowych,

      - Doskonalenie umiejętności językowych,

      - Przeciwdziałanie bezrobociu absolwentów,

      - Rozwój współpracy międzynarodowej. 

       

      Wyjazd na praktyki do Grecji pozwoli naszym uczniom na zdobycie międzynarodowego doświadczenia zawodowego, rozwój umiejętności praktycznych, zdobycie wiedzy oraz poznanie nowoczesnych technologii i metod pracy w europejskim przedsiębiorstwie. Staż w zagranicznym przedsiębiorstwie, podczas którego uczniowie porozumiewać będą się głównie w języku angielskim, rozwinie kompetencje językowe uczniów nie tylko w obszarze podstawowej komunikacji, ale także w zakresie języka branżowego. Po powrocie do Polski planujemy zorganizować spotkanie dla pozostałych uczniów niezaangażowanych w projekt, podczas którego uczestnicy projektu przedstawią swoje nowe umiejętności i podzielą się z pozostałymi zdobytą wiedzą.

       

      Na szkolnym Facebooku będziemy codziennie umieszczać zdjęcia z wyjazdu, zapraszamy do śledzenia naszej relacji na bieżąco!

       

  • Kontakt

   • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku
   • 95 - 741 - 32 - 18
   • Bobowicko, ul. Międzyrzecka 7a, 66 - 300 Międzyrzecz 66 - 300 Międzyrzecz Poland