• Rekrutacja 2022/2023

• Informujemy, iż listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas technikum prowadzonych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku zostanie piodana do publicznej wiadomości w dniu 21.07.2022 r. o godzinie 13.00.

Listy zostaną wywieszone w szkole i będą do wglądu:

21 lipca 2022 r. od 13.00 do 16.00

i w kolejnych dniach od godziny 8.00 do 15.00

Komisja Rekrutacyjna

• II ogólnopolski, amatorski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

• Zapraszamy do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i przyślij nam swój film. Pokaż, jak zmienia się polska wieś.

Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia. W ramach konkursu przewidziane są 2 kategorie wiekowe:

• Kategoria I – Ta kategoria jest dla Ciebie, jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi. Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.

• Kategoria II – Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? Ta kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:

Link do strony o konkursie:

• Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku
        • zsckr-bobowicko@wp.pl
        • 95 - 741 - 32 - 18
        • Bobowicko, ul. Międzyrzecka 7a, 66 - 300 Międzyrzecz 66 - 300 Międzyrzecz Poland