• Aktualności

      • II ogólnopolski, amatorski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

      • ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

       Weź udział w II ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”

        

       Przypominamy! Trwa II ogólnopolski, amatorski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i przyślij nam swój film. Pokaż jak zmienia się polska wieś.

       Jak się zgłosić?

       Formularze zgłoszenia przyjmujemy do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW oraz na stronach naszych Partnerów: ARiMR i KOWR, w zakładkach: www.gov.pl/web/rolnictwo/ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi; https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkie-aktualnosci; https://www.kowr.gov.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/konkurs-filmowy.Do kogo skierowany jest konkurs?Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia. W ramach konkursu przewidziane są 2 kategorie wiekowe.

        

       Kategoria I

       Ta kategoria jest dla Ciebie jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi.

       Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.

       Kategoria II

       Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? To kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

       Cel konkursu

       Czekamy na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi.

       Celem konkursu ogłoszonego przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika. Dzięki tej inicjatywie przekonamy się, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to człowiek wszechstronny, który buduje swój potencjał dzięki pracy i efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych.

       Nasz ogólny dobrostan zależy od efektów ciężkiej pracy rolników.

       Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie! Na najlepsze prace czekają nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe.

       Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami: 

       Link do strony o konkursie:

      • Rekrutacja 2022/2023

      • Informujemy, iż listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas technikum prowadzonych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku zostanie piodana do publicznej wiadomości w dniu 21.07.2022 r. o godzinie 13.00.

       Listy zostaną wywieszone w szkole i będą do wglądu:

       21 lipca 2022 r. od 13.00 do 16.00

       i w kolejnych dniach od godziny 8.00 do 15.00

        

       Komisja Rekrutacyjna

   • Kontakt

    • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku
    • 95 - 741 - 32 - 18
    • Bobowicko, ul. Międzyrzecka 7a, 66 - 300 Międzyrzecz 66 - 300 Międzyrzecz Poland